Servis fotovoltaických elektráren

Staráme se o velké solární parky

Díky preventivní údržbě se nám daří neustále zlepšovat environmentální a finanční přínosy elektráren pro naše klienty. Elektrárny, které spravujeme, jsou v průměru 99 % času v provozu. 

SOLERGY je provozovatelem vlastní elektrárny i poskytovatelem služeb; rozumíme potřebám našich zákazníků, protože i my sami spravujeme vlastní fotovoltaickou elektrárnu.

Naše O&M řešení zahrnují technické, finanční a administrativní služby pro fotovoltaické elektrárny.

Technické audity

Zajišťujeme technické audity solárních systémů, které zahrnují základní audit a analýzu dat pro posouzení výkonu, identifikaci problémů a implementaci řešení. 

Preventivní údržba

Naši vysoce kvalifikovaní a zkušení technici provádějí cílené kontroly a testování, aby zajistili, že všechny potenciální problémy budou včasně identifikovány. 

Monitoring a řízení

Nabízíme online monitoring a diagnostiku pro všechny typy fotovoltaických projektů. Identifikujeme a napravujeme systémové abnormality, a tak zajišťujeme optimální provoz elektrárny. 

Údržba

Nabízíme kompletní služby údržby elektráren, od čištění modulů, až po sekání trávy a úpravu vegetace. 

Profilaxe střídačů

Námi prováděná preventivní údržba střídačů vám zaručí bezstarostný a nepřetržitý provoz.

Servis

Díky našemu monitorovacímu systému a techniků v pohotovosti jsme schopni v případě výpadku obnovit plný provoz elektrárny v průměru do dvou hodin. 

Poradenství

Náš tým denně sleduje legislativní změny na našich trzích a garantuje, že všechny fotovoltaické instalace jsou provozované a spravované v souladu s aktuálně platnými zákony a normami.

Máte zájem o více informací? Neváhejte nás nezávazně kontaktovat na adrese svoboda@solergy.cz nebo prostřednictvím formuláře: